אופיס גולדן ליין | נחלת בינמין 122, ת"א | 077-230-5557 | info@office-gl.co.il

שקוף שזה Babini

פתרונות חציצה וחיפוי מזכוכית ועץ של Babini Office האיטלקית.

השקיפות והחוזק של הזכוכית מאפשרים יצירה של חללים ארכיטקטוניים מרהיבים. השקיפות מאפשרת אשליית גודל ומהווה פתרון נהדר בתכנון חללים קטנים או כשהמשרד מתרחב ולא בטוח שכדאי לעבור מקום. תכונה יפה נוספת של הזכוכית היא היכולת שלה לאפשר מעבר של תאורה טבעית  בחלל. חציצה בזכוכית גם מרחיבה את טווח הראייה וחוסכת בתאורה מלאכותית.

מחיצות הזכוכית הן מודולריות ומאפשרות חלוקה מדוייקת של החלל, שמירה על רמת אקוסטיקה גבוהה ומרחב יצירה רחב לאדריכלים ומעצבי פנים.

המחיצות פריקות, מה שמאפשר שינויים בחלוקת החלל.

Aria

מערכת ריהוט מודרנית פריקה המתאימה לכל סביבת עבודה, ללא גבולות של מרחב ועיצוב, עם האפשרות לבחור בין אלמנטים שונים וגימורים, המותאמים לדינאמיקה היחודית של כל סביבה.

Aria הוא קיר שאינו מוקף חומה, כמו בלתי נראה, זורם ומשתלב בהרמוניה עם הסביבה.

המערכת אוורירית מאוד הודות לפרופיל מעוצב ועדין, ומגיעה עם מבחר פריטים וגימורים, דלתות הזזה עם בולם זעזועים או דלתות עם פתיחת 180 מעלות, המותאמות לזרימת הפעילות במשרד ומבטיחות נוחות ובטיחות.

המערכת מגיעה עם פתרונות חיווט מקיפים והיא בעלת התנגדות תרמית ואקוסטיקה מקסימלית.

מבנה האלומיניום של המחיצה מותאם בצורה מושלמת לכל חלל, את לוחות הזכוכית ניתן לאטום חלקית ליצירת מרחבים פרטיים יותר.

TECNIKA

מערכת קלה מאוד להתאמה הודות למגוון רחב של גדלים ורכיבי התאמה. בעלת מבנה פלדה בעל מאפייני פירוק והרכבה מהירים. המבנה בעל יציבות מלאה, כך שהגובה המקסימלי של הקירות יכול להגיע עד 3,770 מ"מ.

עם זיגוג כפול, ניתן לשלב תריסים מתכווננים, דלתות ציר או דלתות הזזה.
גם מערכת זו מאפשרת משחק עיצובי הנע בין פרטיות מלאה ועד שקיפות ויצירת תחושה של חלל אוורירי ושיתופי, השומר על תקשורת ושיתוף פעולה של האנשים במשרד.

בואו לראות את הקירות והמחיצות של Babini באולם התצוגה שלנו בדן דיזיין סנטר.