אופיס גולדן ליין | נחלת בינמין 122, ת"א | 077-230-5557 | info@office-gl.co.il

5 טיפים למשרד ירוק!

העולם שלנו כבר מזמן מתקדם לעבר חשיבה ירוקה. עיצוב משרד ירוק הוא איננו תחום חדש – אך בהחלט קריטי לשיפור התנאים שלנו ביום יום ובמשרד. משרד ירוק תורם לא רק לאיכות החיים שלנו, אלא אף חוסך הוצאות מיותרות של כסף ואנרגיה. אספנו לכם 5 טיפים בדרך למשרד ידידותי לסביבה!

תאורה חסכונית וידידותית למשתמש

דבר ראשון: השתמשו בתאורה טבעית ככל האפשר- היא גם נעימה לעין וגם חסכונית. בנוסף, הגדילו את השליטה בתאורה המלאכותית. לדוג': מנורות שולחן אישיות שחוסכות את הצורך בתאורה כללית חזקה, חיישני נוכחות המכבים את האור כשהחלל ריק מאדם, וכמובן - גופי תאורה חסכונית (לדים).

חטכ

האקלים המשרדי

השתמשו במאווררי תקרה! הם יכולים להחליף בצורה משמעותית את הצורך בשימוש במזגן לאורך השנה. בנוסף - התקינו וילונות מעבירי אור אך חוסמי קרינה – החיסכון בחשמל מובטח! 

חיסכון במים

התקינו ברזי מים עם חיישני הפעלה וחסכמים ע"ג הברזים. למגדלי העציצים שביניכם - עברו להשקייה חסכונית במים, כמו לדוג' איסוף ושימוש במי המזגנים.

456645

בחירת מוצרים

בחרו במוצרים עם תו תקן ירוק וברהיטים ידידותיים לסביבה – למה לא בעצם? חברת BRALCOהאירופאית לדוגמא עומדת בכל התקנים הסביבתיים המחמירים ביותר ושואפת לצמצם את הפגיעה בסביבה עד כמה שניתן . קולקציית METAR , אחת מבין ארבע קולקציות, היא אלגנטית, מרשימה, מאפשרת וכמובן – ארגונומית. בואו לאולם התצוגה שלנו כדי להכיר את הקולקציה מקרוב,  גם מדליקה וגם ידידותי לסביבה!

מערכת מקולקציית METAR של BRALCO – ידידותי לסביבה!
מערכת מקולקציית METAR של BRALCO – ידידותי לסביבה!

ולסיום: תחבורה ידידותית לסביבה

התקינו מתקנים לקשירת אופניים במשרד. זוהי דרך נפלאה לעודד את העובדים לפתוח את הבוקר בנסיעה קלילה לעבודה. בנוסף, נסו ליזום קבוצות נסיעה משותפות ברכב – גם טוב לסביבה, גם מגבש!

546645

אלו היו 5 הטיפים שלנו לעבר משרד ירוק יותר, מקווים שאתם כבר בדרך לשם!

אהבתם את הריהוט ואתם רוצים לראות עוד?

רוצים לקבל עוד טיפים ולהתרשם מריהוט משרדי איכותי, ארגונומי ומותאם לצרכים שלכם?
מוזמנים לפגישת ייעוץ אצלנו בדן דיזיין סנטר, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לתיאום.