אופיס גולדן ליין | נחלת בינמין 122, ת"א | 077-230-5557 | info@office-gl.co.il

"הכל מעוצב. מעט דברים, מעוצבים היטב" – בריאן ריד

Everything is designed. Few things are designed well" - Brian Reed"

אופיס גולדן ליין עובדת בשיתוף פעולה עם מותגי הריהוט המובילים והאיכותיים ביותר בעולם, על מנת להבטיח ולהתאים לכם את מגוון האפשרויות שיספקו מענה מדויק לצרכים שלכם.

ns111

Nowy Styl

קבוצת נובי סטייל היא החברה המובילה באירופה בתחום פתרונות ריהוט מתקדמים עבור משרדים וחללים ציבוריים. הודות למודל העסקי הייחודי שלה, מציעה החברה שירותי ריהוט פנים המבוססים על ניתוח מעמיק של צרכי הלקוח, יעילות, עבודה בארגון, ארגונומיה ואקוסטיקה. ניסיון החברה, הטכנולוגיה ויכולות הייצור מבטיחים מוצר מדויק ומותאם אישית לכל לקוח.

לאתר החברה

BN

BN פתרונות למשרד היא חברת בוטיק, חלק מקבוצת נובי סטייל. החברה מציעה פתרונות ריהוט משולב ברמה ואיכות מהגבוהים בשוק, קולקציית כסאות מודרנית, ומערכות ישיבה נוחות. הריהוט שמציעה החברה יוצא דופן באיכות הייצור ורמת העיצוב המבוססת על מגמות העיצוב בעולם.

לאתר החברה

bn111
ab11

About Office

החברה שנוסדה ב-1982 החלה כמפעל לייצור רכיבים לתעשיית הרהיטים. הניסיון שנצבר במשך השנים, הוביל את החברה לפתח סביב עסקי הליבה גם מותגי ריהוט למשרד וכך ב-2008 הושקה החברה כיצרנית ריהוט בעלת יכולות ייצור מרשימות הבאות לידי ביטוי בייצור מאסות לצד יכולות התמודדות עם הדרישות המשתנות בשוק הריהוט המשרדי, טכנולוגיה מתקדמת, גמישות, איכות, עיצוב, מחקר ושירות לקוחות.

לאתר החברה

Bralco

שני דורות של ניסיון, מחויבות ומחקר בתחום הריהוט המשרדי. היסטוריית החברה קשורה בקשר הדוק להיסטוריה של ענף הרהיטים שכן בראלקו נוסדה והתפתחה באיזור התעשייה הוניציאני שהיה הבית לריהוט איטלקי במשך שנים רבות. בראלקו מציעה קונספטים ופתרונות ריהוט הנותנים מענה על כלל צרכי המשרד באמצעות 17 קולקציות ייחודיות. העיצובים המיוחדים, כולם תוצרת איטליה,  נתמכים על ידי סטנדרטים גבוהים של איכות וייצור המבטיחים רמת איכות אחידה לכל המוצרים.

לאתר החברה

br11
ld112

LD Seating

פילוסופיית החברה טוענת כי יש לחתור ללכוד את תשומת הלב של הלקוח באמצעות עיצוב ייחודי ואיכות בלתי מתפשרת של מערכות הישיבה. החברה שמה דגש על ארגונומיה, עיצוב, בטיחות ואיכות. פיתוח וייצור המוצרים נעשה עם ועבור הלקוחות ובשילוב מדויק של עיצוב לצד פונקציונאליות.

לאתר החברה

BABINI

כבר 50 שנה מייצר המותג האיטלקי פתרונות ריהוט משרדי באיכות גבוהה, כשכל מוצריו מיוצרים באיטליה. בביני הינה חברה דינאמית וצומחת המסוגל לענות על כל צורך של המשרד המודרני: השתנות הפריסה, עבודת צוות, אירוח וייצוג ברמה גבוהה, לצד חדשנות ופתרונות שלוקחים בחשבון ראייה קדימה למרחקים ארוכים.

לאתר החברה

babini11
Capture

Sitia

על פי Sitia חדשנות לא יכולה להיות מוגבלת. עיצוב כיסא צריך להיות נאמן למטרה שלו, ואלה מטרות שמשתנות בהתאם לדינמיקה ולשינויים בעולם העבודה וסביבת העבודה.

Sitia רואה עצמה כאומנית ריהוט וזאת על מנת להכתיב עולם עיצובי בלתי מתפשר לצד יכולות יצור קפדניות ותוך שימוש בחומרי גלם מהשורה הראשונה.

לאתר החברה