אופיס גולדן ליין | נחלת בינמין 122, ת"א | 077-230-5557 | info@office-gl.co.il

לעבוד בישראל – להרגיש בונציה

מתכננים לעצב מחדש את המשרד? תנו לעצמכם לרגע לעצום עיניים ולחלום.

תחלמו על ונציה – ספוגה בהיסטוריה, תרבות, ונופים שנכנסים לדי.אנ.איי של כל מה שמייצרים בה. כבר שני דורות BRALCO בייצרים ריהוט חדשני במפעל שלהם לייצור רהיטים. ריהוט שהפך להיות מותג ריהוט הבוטיק האיטלקי. במשך שני דורות הם סופגים את כל מה שיש לוונציה להציע ובמקביל מותחים את גבולות העיצובים למחוזות חדשניים, מעניינים ויצירתיים.

metar 1

כולנו מכירים את האיכות שבאה עם המשפט "Made in Italy" , אבל החברים בבראלקו לקחו את המשפט הזה לגבהים חדשים לגמרי – במפעל עובדים רק העובדים המקצועיים ביותר שמביאים סט כישוריים ייחודי – איש איש בתפקידו. וכשהאנשים הם אנשי מקצוע לא מתפשרים העיצובים יוצאים מרהיבים. בבראלקו לוקחים את קלאסיקות העיצוב של התרבות והאזור, מעדכנים אותן עם טכנולוגיות חדשות, מעצבים ואדריכלי פנים פורצי דרך. כל אלו מתנקזים בסופו של דבר לריהוט מודרני ומינימליסטי, עם תשומת לב גבוהה לפרטים וכמובן – תהליך ייצור חדשני וקפדני במיוחד.

קחו לדוגמה את קולקציית Metar הכל כך אלגנטית. מחד קולקציה זו מביאה למשרד שלכם קווים מרשימים ומכובדים במיוחד, ומאידך היא נעימה, לא מציפה מדי וכיף לערוך בחדר גם ישיבות או פגישות יומיומיות. המערכות האלו כמובן מעוצבות על פי כל עקרונות הארגונומיה – לנוחות מושלמת, הכוללת גם את מאפיין הבריאות ופתרונות תפעולי כמו לדוגמה משטחים מיוחדים לפתרונות אלקטרוניקה המותאמים עבור כל אחד מהפריטים.

metar 3
metar 4

אהבתם את הריהוט ואתם רוצים לראות עוד?

רוצים לקבל עוד טיפים ולהתרשם מריהוט משרדי איכותי, ארגונומי ומותאם לצרכים שלכם?
מוזמנים לפגישת ייעוץ אצלנו בדן דיזיין סנטר, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לתיאום.