אופיס גולדן ליין | נחלת בינמין 122, ת"א | 077-230-5557 | info@office-gl.co.il

כיצד תבחרו שולחן עבודה?

את שולחן העבודה שלכם עליכם לבחור בקפידה. שולחן נכון ישרת אתכם כראוי וייתן אופי לחדר כולו.

שולחנות כתיבה הם עסק מורכב. לפעמים הם נראים כולם אותו הדבר, אבל האמת היא שיש הבדלים משמעותיים מאוד בין שולחנות שונים שנמצאים היום בשוק. לפני שאתם משלמים ממיטב כספכם בתכנון ובחירת שולחן הכתיבה שלכם יש מספר פרמטרים שאתם חייבים לקחת בחשבון:

אמא צדקה (או: קודם כל שיהיה נוח)

נוחות היא הקריטריון החשוב ביותר. אבל לעומת כיסא שמאפשר להבין בפשטות מה נוח לכם ומה לא כשבוחנים שולחן צריך לבדוק האם זה מרחב עבודה שיאפשר לכם להקליד בנוחות? האם תוכלו להניח על משטח העבודה את כל מה שאתם צריכים? האם הוא מאפשר נגישות מקסימאלית שתשמש אתכם במהלך היום תוך כדי עבודה? שולחנות squart של BN Office Solutions לדוגמה הם גמישים במיוחד ויעניקו לכם נוחות מושלמת ומרחב מאפשר.

1

עם או בלי מגירות? זאת השאלה!

שולחנות כתיבה רבים מאפשרים להוסיף בקלות מגירות מתאימות שיעזרו לכם לשמור על הסדר באזור העבודה שלכם. נסו לחשוב אם יש לכם ניירת מיותרת על השולחן שלא משרתת אתכם, או אביזרי משרד שיכולים לפנות את מקומם ולהשאיר אתכם עם שולחן נקי ומסודר. דוגמא אחת לשולחן שניתן להתאים לו מגירות בצורה מושלמת הוא ה- Google desk של חברת Babini האיטלקית. מדובר בפריט שישנה לכם את כל החלל. הוא ללא ספק הכוכב של החדר, עם עיצוב חדשני אלגנטי ומעניין במיוחד. הוא מגיע בשלל צבעים וניתן להוסיף לו מגירות בהתאמה אישית ולהשלים את המהפך במשרד או בחדר העבודה שלכם.

2

הארגונומיה לשירותכם

רמת התפקוד היומיומית שלנו קשורה ישירות לאיכות הריהוט בו אנחנו משתמשים. הארגונומיה חוקרת בעצם את יחסי הגומלין בין האדם למוצרים בהם הוא משתמש ומראה שסוג הריהוט משפיע עלינו מכמה בחינות: גופנית, ריהוט לא טוב יגרום לעומס מתמשך על הגוף ולכאבי גב, צוואר, עיניים ועוד. מבחינה נפשית, יש לעיצוב הרהיטים ולצבע שלהם השפעה על מצבי הרוח ועל יכולת הריכוז שלנו. מה לדוג' יהיה ארגונומי בשולחן? תעלות ייעודיות לכבלים, גובה ורוחב מותאמים ומאפניינים רבים אחרים. אצלנו באופיס גולדן ליין כל הריהוט מעוצב על פי עקרונות הארגונומיה ומיועד לנוחות המושלמת שלכם!

וכמובן – סטייל, סטייל וסטייל

חשוב לבחור שולחן שיאפשר לכם להכניס את המגע האישי שלכם. בכל זאת, אנחנו מבלים במשרד או בחדר העבודה שעות נכבדות מהיום שלנו ולא היינו רוצים לשבת ליד שולחן גנרי ואפרורי. כשאתם ניגשים לקנות שולחן הקפידו על דגמים בהם ניתן לבחור צבע שמתאיפ לכם בדיוק, גימורים מותאמים, מידות מותאמות ובסופו של דבר לעשות את כל הבחירות שיהפכו את השולחן הזה לשלכם. כזו בדיוק היא קולקציית MEDLEY של About Office שנותנת לכם אינסוף אפשרויות להרכבת השולחן המושלם עבורכם.

3

אהבתם את הריהוט ואתם רוצים לראות עוד?

רוצים לקבל עוד טיפים ולהתרשם מריהוט משרדי איכותי, ארגונומי ומותאם לצרכים שלכם?
מוזמנים לפגישת ייעוץ אצלנו בדן דיזיין סנטר, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לתיאום.