אופיס גולדן ליין | נחלת בינמין 122, ת"א | 077-230-5557 | info@office-gl.co.il

חדשנות בעולם הכיסאות

חזרנו לכיסא הנדנדה כדי להביא את הדבר הבא בעולם כיסאות המשרד - אתם יושבים?

אחרי שחשבנו שראינו כמעט הכול, עולם פתרונות הישיבה מגיע עם בשורה חדשה: הדור הבא של כיסאות המשרד מעודד תנועה חופשית ובנוי כך שתוכלו לנוע תוך כדי שאתם עובדים ולכן הוא אינו כולל מנגנון נעילה. נדמה לכם שבאתם לשבת? 60 שניות זוז!

אגדה אורבנית מספרת שאבי תורת האבולוציה, צ'ארלס דארווין פיתח את כיסא המשרד הראשון. האגדה מספרת שדארווין נהג לבלות שעות ארוכות בישיבה והוא הגיע למסקנה שאם יוסיף גלגלים לכיסא העבודה שלו, תגבר הנוחות והתנועתיות בעבודתו, ותימנע את תחושת הנוקשות בגופו הנובעת מישיבה ממושכת. דארווין פרק את הגלגלים שהיו בספה שבביתו, הצמיד אותם לכיסא העבודה שלו, השאר היסטוריה.

darwin

מאז כיסא המשרד המאולתר של דארווין, עבר עולם כיסאות המשרד שינויים והתפתחויות רבות. ההשפעה של תנאי הישיבה שלנו אינה מוטלת בספק. תנוחת הישיבה משפיעה על בריאות הגוף ומערכת השלד והשרירים, על איכות התפקוד, העירנות וכושר היצרנות שלנו. אין זה סוד כי בעשורים האחרונים רובנו יושבים כ- 70% משעות הערות שלנו. אורח החיים הזה שזכה לאחרונה לכינוי "יושבני", מקבל תשומת לב והתייחסות רבה על ידי מומחים לבריאות הציבור ומוסדות מחקר.

"האדם היושב"

אוניברסיטת קורנל שבניו יורק פרסמה מחקר ובו ממצאים של בדיקה כיצד משפיע מרווח התנועה שיש לנו בזמן העבודה על איכות התפקוד שלנו כעובדים. לצורך המחקר נבדקה תפוקתם של עובדים בעמדות שמאפשרות ישיבה ועמידה לסירוגין ובעמדות עבודה המותקנות על גבי אופני כושר ומסלולי הליכה. מסקנות המחקר הראו כי ישיבה המשלבת תנועה היא שם המשחק.

בריא יותר או יפה יותר?

"רוב המעסיקים מבינים כיום שלתנאי הישיבה שהם מספקים לעובדים נודעת השפעה מכרעת על איכות החיים שלהם, על תפקודם ועל רמת הפרודוקטיביות שלהם", אומרת מנכ"לית חברת אופיס גולדן ליין, כלנית שלום. "מדובר בהבנה שחשוב לנו לקדם. חברות העילית המובילות בעולם מציעות סדרות שלמות של כיסאות איכותיים שמספקים מענה לתפקוד מירבי באמצעות ארגונומיה ממדרגה ראשונה, ועיצובים מעוררי השראה".

דור חדש של פתרונות ישיבה במשרד עונה על האתגר והעיסוק המתמיד בפיתוח פתרונות לשיפור איכות החיים של העובדים.

Every Day הוא ליין חדש של כיסאות משרדיים ארגונומיים שאינם כוללים מנגנוני כיוון לגב על מנת שנוכל להזיז את הגוף. כיסאות אלה תומכים בגב בזווית האופטימאלית ובהעדר מנגנון נעילה, הם מעודדים אותנו להיות בתנועה מתמדת. הם מאפשרים לנו לנוע לפנים ולאחור, ולהטות  את הגוף בתנוחות שונות. התנועתיות על הכיסא מאפשרת לדם לזרום בחופשיות לאורך הגוף גם בזמן שאנחנו יושבים.

קולקציית Every Day
קולקציית Every Day

ומה עם המנהלים?

צמד מעצבי העל האיטלקיים אנדראו באלדאנזי ואלכסנדרו נובלי יצר קולקציה של כיסאות משרד מהדור החדש - הכירו את סדרת Harmony.

בשנת 1988 זכו באלדאנזי ונובלי בפרס יוקרתי מטעם פורום העיצוב של אוניברסיטת מילאנו על פיתוח מערכת המידוף הגאונית שלהם שנחשבה באותם ימים לפריצת דרך בתחום פתרונות עיצוב המשרד. מאז השניים ממשיכים להעמיק את הידע והמומחיות שלהם בתחום עיצוב ופיתוח פתרונות ישיבה למשרד.

קולקציית Harmony של אנדראו באלדאנזי ואלכסנדרו נובלי
קולקציית Harmony של אנדראו באלדאנזי ואלכסנדרו נובלי

הדגמים בקולקציית Harmony מבטאים שילוב סימביוטי בין עיצוב על זמני ופונקציונאליות ארגונומית מושלמת ומספקים פתרונות ישיבה שמתמודדים עם צורכי העידן החדש. הקו העיצובי הוא מינימליסטי ואוורירי וקווי המתאר מעוגלים ורכים. הקולקציה כוללת מגוון דגמים של כיסאות מנהלים וכיסאות לחדרי ישיבות ופינות המתנה.

כל הכיסאות מגיעים במגוון אריגים וחומרי ריפוד אחרים לבחירה. הם קלים מאוד ונוחים לניוד, משתלבים בהרמוניה מושלמת עם כל סגנון ומתכתבים עם כל עם כל אוריינטציה עיצובית.

אהבתם את הריהוט ואתם רוצים לראות עוד?

רוצים לקבל עוד טיפים ולהתרשם מריהוט משרדי איכותי, ארגונומי ומותאם לצרכים שלכם?
מוזמנים לפגישת ייעוץ אצלנו בדן דיזיין סנטר, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לתיאום.