אופיס גולדן ליין | נחלת בינמין 122, ת"א | 077-230-5557 | info@office-gl.co.il

מפגש בין ישן לחדש – ההשראה של Sitia

בשנת 2002 החלה Sitia  ביצור כיסtות בעיר ויצ'נזה, עיר מיוחדת עם השפעה תרבותית ואומנותית עמוקה על פעילות החברה.

בצפון-מזרח איטליה שוכנת ויצ'נזה, אחת הערים הארכיטקטוניות היפות ביותר בארץ המגף, והכל בזכות האדריכל אנדראה פלאדיו, בן המאה ה-16, האדריכל שהשפיע יותר מכל על הבנייה הניאו-קלאסית בעולם ועבודותיו אף הוכרו כאתרי מורשת עולם של אונסק"ו.

העיר שגשגה בתקופת הרומית ובמאה ה-15 הפכה לבת חסותה של ונציה. העיר נהנתה אז מתקופה של שגשוג ועושר רב, ופטרוני האמנות בה בנו ארמונות מפוארים.

בתוך הקסם של ויצ'נזה מאסטרו בטוצ'יו, שמייצר כיסאות כבר 47 שנה, מוביל כיום את פעילותה של Sitia.

המסר של Sitia  הוא פשטות. על פי Sitia חדשנות לא יכולה להיות מוגבלת. עיצוב כיסא צריך להיות נאמן למטרה שלו, ואלה מטרות שמשתנות בהתאם לדינמיקה ולשינויים בעולם העבודה וסביבת העבודה. העיצוב החופשי והגמיש של כיסאות Sitia תומך בפעולות ובתנועות של אנשים עובדים, במחשבותיהם, בכשרונותיהם, בציפיותיהם, והחלטותיהם.

Sitia רואה עצמה כאומנית ריהוט וזאת על מנת להכתיב עולם עיצובי בלתי מתפשר לצד יכולות יצור קפדניות ותוך שימוש בחומרי גלם מהשורה הראשונה.

כל עיצוב של Sitia מבוסס על הניסיון של המאסטרו ומכאן החותמת העיצובית המיוחדת של המותג. 5 עשורים של זכרונות, אופנה ועולם עבודה שהשתנה לבלי הכר מקבלים ביטוי דרך אהבה גדולה לכיסאות.

מהרגע שהסתיימה העבודה על עיצוב חדש, בטוצ'יו עמל על עבודת ההרכבה של הדגם הראשון בעצמו, מאריזת חומרי הכרית ועד החיבורים השונים והעדינים, הוא מקדיש תשומת לב רבה לחלוקת משאבים בעבודה ולבקרת איכות.

50 פעמים יחזור בטצ'יו על התהליך במטרה להכין פס ייצור שיודע להפיק כיסאות מושלמים.

המותג תומך נלהב של תו 100% מיוצר באיטליה, ב Sitia שומרים על רמה גבוהה של עיצוב בסביבת עבודה בריאה, שבה מיומנויות מועברות דרך דורות המקדמים כוח עבודה חזק המשקף את איכות המוצר המוגמר.

בואו לראות את הכיסאות המופלאים של Sitia  באולם התצוגה שלנו.