אופיס גולדן ליין | נחלת בינמין 122, ת"א | 077-230-5557 | info@office-gl.co.il

אותו המקום עם יותר מקום

המרחב המשרדי שלנו הוא אחד המקומות בו אנו מבלים את מרבית שעות היום שלנו. עלינו לארגן ולעצב את החלל באופן שיהיה לנו נוח לעבוד. צורך הולך וגובר שיש עבודה מרובה ומצטרפים עובדים נוספים ואין לנו כוונות או זמן לעבור דירה.

ניצול נכון של החלל המשרדי העומד לרשותכם

Capture56325

נצלו חללים פתוחים חכם

אתם יכולים לחלק את שטח המשרד באמצעות מחיצות מעוצבות שיאפשרו לעובדים לקבל את המרחב האישי שלהם מבלי להפריע לעובדים האחרים. המחיצות מאפשרות מובלעות בתוך המשרד עצמו ואם צריך ניתן להוסיף עוד פינות עבודה על ידי המחיצות במידת הצורך. בכתבה קודמת שלנו התמקדנו בניצול חכם של חללים פתוחים עם מגוון רעיונות וכלים תכנוניים.

foto_pag_59_im_0001-1024x1024

ניצול חכם של החלל, קולקציית US מבית About-Office

Capturen22220020

ניצול חכם של החלל, קולקציית US מבית About-Office

תאורה

שילוב של גופי תאורה על הקיר או על התקרה יעזרו לשמור על תחושת המרחב המאווררת במשרד. דאגו הרצפה תהיה נקייה מחפצים כדי לא להעמיס על תחושת המרחב. תאורה היא צורך בסיסי בכל משרד. גופי תאורה מעוצבים על הקיר או התקרה חוסכים לכם מקום ומאפשרים משרד מעוצב עם חלל מואר.

Laptop in night room, mock up background

אחסון נייד

גם אם רוב העבודה נעשית על המחשב עדיין קיים צורך באחסון של ניירות ועותקים קשיחים. על מנת ששידת המגירות לא תתפוס מקום כאשר לא משתמשים בה רכשו שידה על גלגלים, שתיכנס מתחת לשולחן העבודה כאשר היא אינה בשימוש.

משטחי עבודה נשלפים

צריכים לבדוק מסמכים או לכתוב מטלות ופתקים? צריכים מקום נוסף עבור הטאבלט או הסלולרי שהפכו לכלי עבודה לכל דבר? ריהוט "חכם" הוא הפתרון שלכם. ריהוט "חכם" הוא ריהוט המשלב משטחים נשלפים נוחים מאוד לעבודה. גם כאן העיקרון הוא שאם המשטח אינו בשימוש, אין צורך שהוא יתפוס מקום קבוע בחלל המשרדי.

Capture585
Capture55
Capture45

משטחי עבודה נשלפים וארוניות ניידות, קולקציית eRange מבית BN

ניצול נכון של המרחב במשרד נותן לכם ליהנות מסביבת עבודה יעילה ונוחה ואחסון נכון וחסכוני שישמור על סביבת עבודה מסודרת. כאשר אנו משתמשים במשאבים שלרשותנו בצורה הטובה ביותר, ניתן להגדיל את השימושים במרחב הנתון לנו ומבלי לשבור קירות או לעבור לחלל חדש.

אהבתם את הריהוט ואתם רוצים לראות עוד?

רוצים לקבל עוד טיפים ולהתרשם מריהוט משרדי איכותי, ארגונומי ומותאם לצרכים שלכם?
מוזמנים לפגישת ייעוץ אצלנו בדן דיזיין סנטר, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם לתיאום.