אופיס גולדן ליין | נחלת בינמין 122, ת"א | 077-230-5557 | info@office-gl.co.il

"עיצוב אינו רק איך משהו נראה ומרגיש, עיצוב הוא איך דברים פועלים" – סטיב ג'ובס

"Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works." - Steve Jobs

מביאים את מותגי הריהוט הטובים באירופה כדי ליצור סביבות עבודה שהן חלום.

רבים מאיתנו מבלים יותר שעות במשרד מאשר בבית. לנתון הזה יש השפעה מכרעת על האופן שבו צריכה להיראות ולהרגיש סביבת העבודה שלנו. אנחנו רוצים וצריכים אותה פונקציונאלית, אבל גם נראית מעולה. מוקפדת, אבל במראה חדש, רענן ומודרני.
אצלנו תמצאו מבחר פתרונות, גמישות בכל צרכי העיצוב ואינסוף אפשרויות העומדות לרשותכם בבואכם לתכנן משרד, שיאפשרו לכם להגשים את עצמכם בכל פעם מחדש. מהמשרד הקטן ביותר ועד לפרויקטים גדולים – אנחנו איתכם בכל הפרטים.

 

נעים מאוד, אנחנו משפחת שלום ואנחנו חיים ונושמים ריהוט משרדי מ-1991.

יחד עם השינויים בסביבת העבודה, גדלה והתפתחה אופיס גולדן ליין, כשממפעל קטן בדרום תל אביב יצאנו לטייל במקומות חדשים בפולין ובאיטליה כדי להכיר ולהביא לארץ את כל מה שאיכותי בתחום הריהוט המשרדי.

עם השנים יצרנו קשרי עבודה פוריים עם מיטב היצרניות באירופה וב-2018 הקמנו אולם תצוגה, מהמפוארים בארץ בתחום סביבת העבודה עם פריטים יוצאי דופן מהמעצבים החשובים בתחום הריהוט המשרדי.

אולם התצוגה שלנו הוא פרוייקט אדריכלי מלא בגאווה והוא הוקם בדן דיזיין סנטר בניצוחם של משרד האדריכלים אסקולה-שקד.  את האולם הקמנו על מנת לספק לכם תצוגה מרהיבה, מגוונת ועם שירות יוצא דופן, ככה שאתם תוכלו לחלום על המשרד האידיאלי ואנחנו נסייע לכם להגשים אותו.

אנו פועלים מול קהילה רחבה של אדריכלים ומעצבי פנים, מגוון רחב של ארגונים ובעלי נסיון רב בתחום המוסדי.

נתראה באולם התצוגה בדן דיזיין סנטר, רחוב הלח"י 2 בני ברק, חנות 211.